גרסת ה-Steam של EA Access "תגיע בקרוב", לאחר כמעט 5 שנים ב-Origin

גרסת ה-Steam של EA Access "תגיע בקרוב", לאחר כמעט 5 שנים ב-Origin

EA Access, שירות המנויים למשחקים אלקטרוניים, "מגיעה בקרוב ל-Steam", כך על פי דף החנות של Steam. מידע נוסף על המהלך הושמט מדף האינטרנט הרשמי. השירות זמין במסוף מאז 2014, ובמחשב האישי באמצעות Access Access מאז 2016. הוא מספק למשתמשים ספריה של 'משחקי קמרון', שהם בדרך כלל משחקים ישנים יותר, לצד ניסויים בחינם למהדורות EA חדשות. הידיעה הזו מגיעה לאחר ש-EA התחייבה להביא מוצרים שונים ל-Steam.

 

EA Access משתנה בין מערכת למערכת. גרסת המסוף של השירות היא עסקה חד-שכבתית. תמורת 30 דולר לשנה תקבלו גישה לכספת, ניסיון למשך 10 שעות למשחקים חדשים והנחה של 10% על כל שאר מוצרי EA. במחשב דרך Origin Access, יש שני רבדים. הרובד הבסיסי עוקב אחר מבנה הקונסולה, שם קיימת גרסה מובילה רק במחשב האישי. Origin Access Premier עולה לכם 100 דולר לשנה, והוא מכיל הטבות נוספות כמו DLC קמרון, משחקי קמרון נוספים וגישה מוקדמת ללא הגבלה.

 

EA מתי?

לא ברור כרגע איזה שירות EA Access יגיע ל-Steam. אולי שני הרבדים של Access יהיו זמינים מכיוון שזו אותה פלטפורמת בסיס. עם זאת, ייתכן ש-EA תרצה לשמור על רמה ראשונה בלעדית למקור, כפי שעשתה עם אפשרויות הקונסולה. EA Access החלה את המעבר למשחקים כשירותי מנויים, כאשר Game Pass קיבלה את הפורמט הזה ורצה איתו בשנים שלאחר השקתו.

 

הכספת של EA Access, אפילו ברמה הבסיסית, די משמעותית בימינו. זה משתנה מעט לפי פלטפורמה, אך צפו בין היתר למשחקים שונים כמו מלחמת הכוכבים, Titanfall וסימס 4. הכספת אכן מתפתחת עם הזמן, כך שגם אם המנוי אינו נחשק במיוחד נכון לעכשיו, היא עשויה לספק אפשרות לטווח הרחוק. נכון לעכשיו, כמה משחקים של EA עדיין זקוקים למקור כדי לעבוד, אך הדבר עשוי להשתנות ככל ש-EA תביא משחקים נוספים ל-Steam בעתיד.